Angličtina pre deti

Poďme využiť talent detí a naučiť ich anglicky bez námahy!

Angličtina je jazyk, ktorým sa dohovoríte takmer všade na svete. Je podstatnou súčasťou našich životov. Je potrebná pre budúci profesionálny život Vašich detí, rovnako tak jej dobrá znalosť rozvinie Vaše dieťa ako osobnosť. A o to ide predovšetkým! Vaše dieťa bude našou metodikou a výbornými výučbovými materiálmi a vzdelanými lektormi podporované v procese učenia sa. Žiadne dieťa sa u nás nebude cítiť zle, bude vždy sústavne podporované a stimulované.

Včasná výučba angličtiny v našich programoch Vám pomôže vychovať sebavedomého a pritom pokorného človeka, ktorý sa nebude báť hovoriť.

English for Little Ones - Kurz pre deti v období od 15-18 mesiacov

Úplne nový kurz, špeciálne vyvinutý pre deti od 15 mesiacov. Prvé stretnutie detí s angličtinou vo veku, kedy detský mozog intenzívne vníma slová, reč ... kedy všetko starostlivo triedi a ukladá. Deťom je jedno, či obrázok, na ktorom je psík pomenujete pes, alebo anglicky dog. Rovnako dobre deti vnímajú v tomto veku melódiu jazyka. Kurz je doplnený tromi výučbovými knihami plnými obrázkov, CD s hudbou a hovoreným textom. Kurz deti absolvujú spoločne s rodičmi v malých skupinkách po šiestich batoľatách. 

Viac o tomto kurze tu >


Mortimer - English for Minis - Angličtina pre drobčekov

Deti sú tu zábavne a nenásilne zoznamované s angličtinou pomocou veľkého množstva pomôcok, hier a pesničiek.

Je to práve tento vek, v ktorom je detský mozog najvnímavejší pre učenie sa reči. Pokiaľ je dieťa zoznamované s cudzím jazykom pravidelne, naučí sa gramatiku a prízvuk cudzieho jazyka tak prirodzene, ako sa naučí svoj rodný jazyk. Na začiatku kurzu je našou hlavnou prioritou porozumenie reči a vyslovenie jednotlivých slov. 

Viac o tomto kurze tu >


Mortimer - English for Children - Angličtina pre deti od 4 -10 rokov

English for Children - to sú kurzy, ktoré naučia deti anglicky bez námahy a nudného memorovania slovíčok. Sú to kurzy, ktoré boli poskladané presne pre deti od štyroch do desiatich rokov. Kurzy sú znovu doplnené originálnymi učebnými materiálmi. Výborne sa hodia i pre deti s poruchami učenia. 

Viac o tomto kurze tu >


Mortimer English Club program „Fit for English“  

Fit for English je inovatívny výukový koncept. Je zostavený tak, aby doplňoval a rozširoval vyučovanie anglického jazyka na základnej škole. Všetka gramatika, ktorá je v osnovách základnej školy, je v tomto kurze zahrnutá a široko preberaná. Všetko nové je potom upevnené skrze mnohé cvičenia, hry, príbehy a ďalšie aktivity. Tento výukový koncept je teda vhodný ako doplňujúci a rozširujúci pre žiakov ZŠ, učivo pre slabých študentov vyšších ročníkov ZŠ i stredných škôl, ktorí majú medzery v základoch anglického jazyka. 

Viac o tomto kurze tu >