English for Children

English for Children – kurzy pre deti od 4 do 10 rokov

English for Children - to sú kurzy, ktoré naučia deti anglicky bez námahy a nudného memorovania slovíčok. Sú to kurzy, ktoré boli poskladané presne pre deti od štyroch do desiatich rokov.

Kurzy sú znovu doplnené originálnymi učebnými materiálmi. Výborne sa hodia i pre deti s poruchami učenia. English for Children stavia na uznávanej a overenej metóde kopírujúcej vyučovanie materského jazyka. V praxi to znamená, že sa Vaše dieťa učí reči nenútene a cudzí jazyk vníma všetkými zmyslami. Jednoducho spôsobom, akým absorbovalo svoj materský jazyk- skrze komunikáciu, hry, pesničky, maľovanie, pohyb a hlavne s hodne zábavou.

Dôraz je tu kladený na porozumenie a pochopenie a na slobodný prejav, a nie na gramatiku a bifľovanie slovíčok. Deti sú v hodinách tým hlavným a predovšetkým ony v hodinách hovoria. Základy gramatiky sú deťmi chápané prirodzene a samozrejme.

Neskoršie pri vyučovaní v škole, je potom pre neho oveľa jednoduchšie sa prispôsobiť súhrnnému učeniu. Každé dieťa dostane vlastný výukový set odpovedajúci kurzu. Vo výukovom sete nájdu deti učebnice doplnené CD nosičmi, rozprávkové knihy s ďalšími príbehmi rytiera Mortimera a jeho kamarátov. Po absolvovaniu prvého kurzu English for Children používajú deti aktívne na 500 slovíčok. Pasívna slovná zásoba sa blíži 1000 slovíčkom.

Ďalej vedia zaspievať 14 pesničiek a recitovať detské riekanky. Na základný kurz English for Children sa napojujú ďalšie rozšírené kurzy. Kurzy majú flexibilnú dĺžku, kedy sa postupuje ďalej až v okamžiku, kedy deti začínajú aktívne používať prebranú látku.

English for Children ponúka dostatok učebných materiálov a tém až na päť rokov následného vyučovania. Vyučovanie prebieha v skupinkách po maximálne 8 deťoch.